Dnešek-den hlášek

20. ledna 2011 v 22:01 | Čip |  Deníček plný výbušného materiálu
Tak dneska byl vážně den hlášek...

Začalo to při zeměpise. Učitel nám říkal, že v Japonsku mají domy nožičky, aby se mohli při zemětřesení "nahybat" se zemí. A Radim na to: "a když je Tsunami, tak vyběhnou na největší kopec, žejo?"
Pokračovalo to dál. O češtině jsem měla jako jediná z pololetky jedničku, takže jsem musela pomáhat s opravou těm, kteří si s ní nevěděli rady.
Marek se mě ptal jaký je jedno přídavné slovo vzor. A já na něj, nevím, počkej." Pomáhala jsem totiž jiné holce. "No tak řekni mi to!" Zařval. Já byla naštvaná, tak jsem začala řvát: "Jarní, jarní, jarní!!!" A přitom jsem prý máchala legračně rukama. Celá třída má výbuch smíchu...
Potom jsem se koukala do své písemka a opravovala jsem si cvičení, které jsem měla jako jediné špatně. A Martina mi řekla: já potřebuji devítku!" (chtěla si opravit cvičení devět). A já na ní: "tak si jí kup!" Celá třída zase ve výbuchu smíchu.

Marek si potřeboval opsat poznámky z minulé hodiny dějepisu, protože byl nemocný. Půjčila jsem mu to. A když to dopsal řekl: "tak, teď si dojdu pro odměnu za to, že jsem to písmo z  jazyka národu Bohčinec rozluštil!" (já se jmenuji Bohča).

Pak se natáčelo takové naše slavné video, které dáme co nevidět na youtube.

Ve třídě jsme chtěli natočit Ivana, jak předvádí Ivánka z Mrazíka. Ale bohužel přiběhli další naši spolužáci a zkazili to. Ivan přestal předvádět, ale Marťa, která to natáčela, nepřestala natáčet... Uvidíte, co se dělo :D. Zítra, maximálně pozítří to tu bude, takže se těžte :D.

Jen pro pořádek, jsem ten magor v červeném a vypadá to, že jsem retard, ale ono to je tou hnusnou barvou na obličej.

Foto: ZŠ Sepekov


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča Monča | Web | 21. ledna 2011 v 15:36 | Reagovat

Njn, u nás jsou takoví hlášky pořád.

2 Ajjin Ajjin | Web | 21. ledna 2011 v 22:56 | Reagovat

Dobrá fotka XD A o tom videu se tu určitě zmiň :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama