Skříteček2: "Mé začátky na blog.cz byly dost krušné."

31. ledna 2011 v 15:39 | Čip |  Rozhovory
Strašně moc děkuji Skřítečkovi2, že se mnou udělala rozhovor. Její blog nase-zazitky.blog.cz je o zvířátkách a počítačových hrách. V celém člíánku najdete rozhovor. 
Jo a omlouvám se za špatné skloňování přezdívky a upravení výňatku v nadpisu.


1) Jaké byli tvé začátky na blog.cz?
Dost krušné. Blog jsem založila s kamarádkou, ale ta se na to vybodla a já měla pořád o čem psát a hrozně mne to chytlo...Potom už jsme my dvě nebyly takové kamarádky a já měla o blog starosti. Ano, slyšíš dobře. Nakonec jsem se odhodlala k činu a o blog jí požádala. Byly nějaké komplikace se změnou emailu, ale dopadlo vše dobře a já jí za to děkuji, že mi blog nesebrala a je pořád taková čestná =)

2) Tvůj blog je hlavně o zvířátkách a počítačových hrách. Jakému tématu se věnuješ raději?
Momentálně si to nechci přiznat, ale bohužel se teď věnuji více hrám. Je to hlavně proto, že jsem poslední dobou toho hodně oběvila a chci se o to podělit.

3) Máš doma nějaká zvířátka? Jak se jmenují?
Mám dvě morčata, samičku a samečka. Ferdík a Agátka. Mláďátka bohužel mít nemůžou, protože Agátka neměla své první dostatečně brzy a už jí strostla pánev, takže by se muselo na císařský řez. No a u takovédleho pidžvíka, uznejte sami, je to totální nezodpovědnost. Takže chudák Ferdík se snaží pro nic za nic.

4) Jaké povolání by si chtěla vykonávat, až budeš dospělá?
Kdo to má sakra vědět?! Jako malá jsem chtěla být něco jako ošetřovatelka v zoo. Jenže teď si uvědomuji, že zvířata nejsou všechno a kdybych vystudovala například veterinu, celý život bych byla odsouzená pouze k ní...Neříkám, že by to bylo špatné =D

5) Strašně ráda hraješ SHL (počítačová hra). Kdo ti jí doporučil? Nebo si si jí našla sama?
 No, poprvé mi o ní pověděla Uru. Hrozně mne přemlouvala, ale mně se to nechtělo stahovat, navíc ta grafika od pohledu je strašná. Jenže pak Uru přemluvila k SHL Haimi. A to byl můj "konec", protože ony se pak pohádaly a Hai to neměla s kým hrát. Má dobré přemlouvací schopnosti, takže bacha na ní ;D

6) Vystupuješ zcela v anonymitě. Nikdo neví tvé křestní jméno... Nechtěla by si nám ho prozradit? A proč ho vlastně tajíš?
Zná ho pár lidí, ale mají přísný zákaz ho někde říkat. Prozradit ho opravdu nechci. Omlouvám se, ale anonymita mi zcela vyhovuje, protože počítač mi pomáhá uniknout od opravdového světa.

7) Je blog nase-zazitky.blog.cz tvůj první blog? Měla si nějaký předtím?
Tohle je můj první blog a zatím nemám důvod z něj unikat. Vytvořila jsem si k němu jakési pouto, jsou v něm uložené mé vzpomínky na začátky blogaření. Má (doufám) snadno zapamatovatelnou adresu, i když trochu zavádějící.

8) Ty a Haimi (vlk-dier.blog.cz) jste nerozdělitelná dvojka. Jak vzniklo toto "virtuální" přátelství?
No, začalo to tím, že v červenci jsem jí požádala o spřátelení. Byla mi hrozně sympatická a těšila jsem se na každou návštěvu jejího blogu, projížděla jsem archivy, prostě všechno. Pak mi dělala záhlaví a při tom na sebe práskla, že je hrozná milovnice zvířat. Potom jsme si vyměnily ICQ čísla a trávily jsme hodiny a hodiny u počítače poznáváním se. Tenkrát měla zlomenou nohu, takže jí to naprosto vyhovovalo. Bohužel nás od sebe dělí celá republika, ale společně se snažíme nějaké setkání naplánovat. Snad nám to vyjde. Doufám, že v to doufá i ona.

9) Jaký hudební styl, skupinu a zpěváka (nebo zpěvačku) posloucháš?
Hmm...*zamyslí se* Momentálně poslouchám soundtracky ze Ságy a nějaké méně známější písničky. Ve stylech se opravdu nevyznám, ale líbí se mi kde co, nejvíce nějaké přírodní písničky.

10) Přemýšlela si někdy o tom, že by si zrušila blog? Třeba když ti někdo psal hnusné komenty... 
Ano, přemýšlela. Mé záchvaty vzteku nic nepředčí. A proto, když blog.cz má nějakou poruchu, strašně se naštvu, do ICQ si dám stav "Kašlu na blog!" a jdu si číst knížku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 31. ledna 2011 v 15:57 | Reagovat

Začátky byly, oká?

2 Nikina Nikina | Web | 31. ledna 2011 v 16:06 | Reagovat

Krásný rozhovor :-) Ale škoda, že se Skříteček2 tají :-D

3 Bíbr Bíbr | Web | 31. ledna 2011 v 16:33 | Reagovat

Moc pěkný rozhovor.

4 Haimi Haimi | Web | 31. ledna 2011 v 19:39 | Reagovat

Super, o Skřítkovi toho vím hodně :)

5 Ajjin Ajjin | Web | 1. února 2011 v 20:18 | Reagovat

Zas vím něco víc o Skřítkovi 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama