Srpen 2011

Polk

30. srpna 2011 v 0:02 | Čip |  Ztřeštěné myšlenky Čip
Ajaj, bude zase škola, to bude zase otřesný. Ráno brzké vsátávání, navracení se domů okolo třetí hodiny odpolední, pak ještě jednou týdně budu dojíždět na hodiny klavíru (plus koncerty, tfuj). Ale na blog si snad dokážu najít chviličku.

Všechny věci do školy mám vzorně připravený, a to jen díky tomu, že mi mamka zabavila foťák, a prý až to budu mít, tak mi ho vrátí. A vrátila, takže si vesele fotím dál.

Jo, když už jsem zmínila klavír.. Dnes jsem k němu poprvé o prádninách sedla a neumím nic ze zadaných věcí. Staré věci jsem zapomněla, nové nemám naučené (a že těch nových skladeb není málo). Účajzna mě zabije, ztrapní mě před všema.. Ona je slepá, škoda že není ještě němá, protože jen co odejdu ze třídy, tak začne pomlouvat, takže mi kamarádi říkají co o mě ona říká.

Mám doma myš. Přivezla jem si jí domu spolu s Martininou myší (Martina je moje kamarádka-jen aby jste věděli). Ta u nás spala. A.. zjitili jsme, že ten můj je myšák a její je myška, protože... no, můžeme se těšit na myšátka. Moje je krásně šedivoučká s bílým bříškem ;). Právě spokojeně hryže jablko.. Teď se na mě zamračeně dívá, jako bych jí snad urazilla :D.

Byli jsme taky někde, kde bylo pódium a na něm rockový skupiny. Hrůza, ta tam byla (jako ta skupina :D). Moc mě to nebavilo, ale líbilo se mi, že jsem se zase protlačila až dopředu, odstrčila jsem nějaký mimino, co tam stálo.
A asi si mě moc dobře zapamatovala jedna fotografka, ta stála tam před tou zábranou a fotila obecenstvo. Mě samozřejmě nezabrala, tak jsem zakříčela "heeeej a co mě?". Myslela jsem, že to snad neuslyší, a ejhle, ona to asi slyšela, protože pak jsem byla čtyřikrát na snímku (samozřejmě jako součást snímku) :D :D. Jsem si myslela že ten její foťák je dobrej a přitom to fotilo rozmazaně, to i ty moje fotky, kterých je hojně, vypadali lépe (a to jsou ve skutenosti hrozný) :D.

Ach jo. Takže teď se celý půl rok budu těšit na leden (Tarja v ČR) a pak se budu těšit půl roku na prázdniny :D. To je hezký plán.

Dobrou noc, pokud jestli nespíte ;)Vosy, rybník a jízda na přímém slunci

24. srpna 2011 v 12:35 | Čip |  Deníček plný výbušného materiálu
Zdravím. Předvčírem jsme se s mojí kamarádkou Martinou domluvili, že půjdeme k rybníku. Ale ne jen na chvíli se vykoupat, ale od devíti ráno až do té doby, dokud nebudeme nabaženi a nebudeme chtít jít domů.

Vše nej Tarjo!

17. srpna 2011 v 11:45 | Čip |  Tarja Turunen

Vím, že to asi fanoušci Tarji vědí, ale i tak to tady musím napsat. Tarjuška má dneska 34. narozeniny! Shrnu tady nejzákladnější věcí ohledně Tarjiny minulosti.
Dávám to do CČ, protože je to trochu obsáhlejší článek.

Voda

15. srpna 2011 v 22:41 | Čip |  Ostatní fotky
Dnes jsem chtěla něco vyfotit. Hned mě napadlo co- Vodu. Nejdřív mi to nešlo pořádně zaostřit, ale pak to už šlo. Dávám sem dvě fotky, mám jich ve foťáku daleko více..
_Která fotka se vám více líbí?

Agama Lerry-fotky

15. srpna 2011 v 15:02 | Čip |  Moje agama ♥♥♥
Předem bych se chtěla omluvit za to, že jsem tady nebyla... Čip je hodně nespolehlivý tvor, to víte...
Tento článek sem dávám ze zvireci-pelisky.blog.cz (to je můj blog o zvířatech). Měla jsem tady napsaný speciální článek, dlouhé komentáře k tomu, ale když jsem to zveřejnila, napsalo mi to, že článek nemá text... Grr, to mě strašně moc nasralo, ale co se dá dělat.