Poutě...

14. září 2011 v 21:57 | Čip |  Deníček plný výbušného materiálu
U nás na vsi proběhli poutě. Vlastně ještě neskončili přes víkend budou zase, ale menší.
Ale to předbíhám, rozklikněte si celý článek a čtěte :D.


Minulé pondělí přijel comedy club (pouťáci, komedianti, svědský..) a všude byli maringotky a velké kamiony. Na náměstí začali stavět atrakce a konstrukce stánků.

A v sobotu okolo 14:00 to vypuklo. Začalo se z náměstí ozývat to odporné "tuc tuc tuc". To nesnáším, překřikuje se tam jedna hip hopová "písnička" přes druhou.

Já a moje kamarádka Martina a spolužák Marek jsme byli domluvený na sedmou hodinu večerní. Hned na začátek jsme šli na loď. Ten kreténskéj komediant to dal schválně naplno, já se takovýchto věcí nikdy nebojím, ale když jste po roce zase poprvé na nějaké takovéhle věci... A on ještě zařve "máme tady naše místní, takže jim dáme dvojitou jízdu!" :D :D.
Dole pod lodí stáli spolužáci Roman, Honza a Kristýna (já vím, mučím vás jmény :D) a měli výtlem z toho, jak jsem řvala a potom jsem chraptěla. Nemohla jsem mluvit, měla jsem takový knedlík v krku.
Martina
Bohužel jsem Kristýně slíbila, že s ní půjdu na centrifugu. Marek šel s Martinou do kabinky před nás a Honza a Roman šli někam do neznámích zákoutích našeho tajemného vesnického náměstí.

Ženy :D. Kristýna, Ilona Laděna a Martina, Marek byl zrovna na lodi, já fotím :D
Centrifuga byla na oddechnutí přímo senzační. Tentokrát si hlasivky vykřičela Kristýna a mě se zas vrátili. Když jsme byli hlavnou dolů, tak jsem zařvala: "a teď se to urve!" Kristýna: "To se ještě nikdy nestalo!" Já: "Tak budeme první!" :D :D

Po vylezení jsme byli.. jako pod vlivem omamných látek, točili jsme se, motali se.. Krstýna se vypařila a Marek řekl, že ať jdeme teď někam sami, že si sedne na schody u autodromu a počká na nás.
My jsme šli na košiky (upozorňuji, že všechno bylo zasebou :D :D). Byli jsme tam jen mi dvě, a já při nejrychlejších úsecích řvala: "Until my last breath!!" a "I feel immortal!!" :D. Vzduch nás tlačil zádama k tomu kovovýmu co tam je a zkoušeli jsme z toho tlaku vypáčit nohy. Martině se to podařilo a surově mě kopla, prý abych jí to věřila :D.
Po té, co jsme vylezli, tak si Marek koupil vstupenku na autordrom a my jsme šli pro pití. U stánku bylo drahé, tak jsme si koupili v krámu celou flašku :D :D. Po vylezení jsme se potkali s partou lidiček (Kristýnou, Laděnou, Ilonou, ale to nikoho nezajímá).

Šli jsme pak znova na loď a Marek pak ještě znova, ale mě ani Martině se už nechtělo (v neděli jsme šli ještě dvakrát :D).

V půl jedenáctý sme šli domů, dle mě to byl nejlépe strávený večer za celé září, protože teď už se tady skoro nic dít nebude. Omlouvám se za nudný článek, ale neměla jsem co psát, tak jsem sem hodila toto :D :D.
PS: blog.cz mi ubítá děsně na kvalitě fotek, protože v počítači mám tu fotku centrifugy vyfocenou v docela vysoký jvakutě (ale i FB mi z kvality trochu ubral..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cockatiel cockatiel | Web | 15. září 2011 v 15:06 | Reagovat

Ty: "a teď se to urve!" Kristýna: "To se ještě nikdy nestalo!" Ty: "Tak budeme první!" :D :D to si mě pěkně rozesmála :-D  :D

2 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 15. září 2011 v 17:31 | Reagovat

A proč nejsi na fotce? =\ V těch jménech mám maglajz. Jó, dneska jsme měli fajn fyziku, roztřískali jsme dveře... :D

3 Monča Monča | Web | 15. září 2011 v 20:07 | Reagovat

Škoda že jsem nemohla :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama