Deníček plný výbušného materiálu

Poutě...

14. září 2011 v 21:57 | Čip
U nás na vsi proběhli poutě. Vlastně ještě neskončili přes víkend budou zase, ale menší.
Ale to předbíhám, rozklikněte si celý článek a čtěte :D.

Jak se rychle a profesionálně zbláznit? Jděte do naší třídy!

3. září 2011 v 22:02 | Čip
A je tu zase škola, a s ní zase utrpení. Nebudu tady dopodrobna popisovat, jak byl první den hrozný, jen zběžně napíšu, že nám školník otevřel v úůl osmé, půl hodiny jsme čekali na učitelku, pak jsme si vyslechli, že nesmíme poničit nové lavice, a v půl devátý začalo v aule školy zahájení školy a uvítání malých prňáčků. A v devět se šlo na oběd a v půl desátý domů.
Další den jsme v podstatě jenom spali, pak jsem zjistila, že jsem někam zahrabala stravenku, takže jsem jí hledala a přišla jsem na oběd pozdě, kuchařka mě málem zabila.

Jo, když jsem šla z toho oběda, absolovovala jsem první pád ze schodů. Kecala jsem s Kristýnou (spolužačka) a najednou mi sklouzla noha a pobříše (a pozadu) jsem sjela dolů, a nedopatřením jsem při cestě dolů narazila do řiditelky, takže trapas jako hrom, samozřejmě to hned řekla všem učitelům a oni se mě chodili ptát, jak to dělám, že tak šikovně padám :D :D.

Kluci holkám furt nadávaj, takže normál. Sedím s Martinou, což je moje další spolužačka, a když jdou tři spolužáci kolem naší lavice, změní téma a začnou se bavit o tom, jak je Tarja ukřičená a uječená svině, že pokud tomu ty dvě krávy (významně na mě a Martinu hodili pohledem) říkají zpěv, tak že on je ježíšek, pak taky že ve Finsku jsou jenom šílenci, na to jsem už reagovala a řekla jsem, že jestli si myslí, že je zajímavej, tak je na omylu. A on řekl, že ví, že je zajímavej :D :D. A konečně k nám přijede ta psycholožka.. Aj, vlastně jsem to nepopsala moc stručně, takže je z toho celý článek :D.

Mimochdem, těším se na leden, protože na 90% pojedu na Tarjušku! Jak já se těším.. Až do Pardubic, to je poněkud z ruky :D. Nebo možná do Zlína, ale spíš do Pardubek.


Vosy, rybník a jízda na přímém slunci

24. srpna 2011 v 12:35 | Čip
Zdravím. Předvčírem jsme se s mojí kamarádkou Martinou domluvili, že půjdeme k rybníku. Ale ne jen na chvíli se vykoupat, ale od devíti ráno až do té doby, dokud nebudeme nabaženi a nebudeme chtít jít domů.

Nadpis? Když žádnej nevim tak žádnej nenapíšu ne?

23. května 2011 v 21:55 | Čip
Pro poslech:

Ahoj, takže jsem se zase rozhodla něco napsat, pro vás asi zázrak. Pusťte si tu písničku nahoře a jestli jí vypnete tak vám zpřerážím pazoury. A skuste hádat kdo to nazpíval, já, když jsem se to dozvěděla, tak mi spadla brada až na zem.

To, co jsem měla začadit do rubriky deníček během uplynulých... XX dnech

12. května 2011 v 22:27 | Čip
Terve, je mi fakt líto, že sem tady nebyla, to je první věc, kterou vám chci zdělit.

Agama, agama, agama a? Agama!

27. března 2011 v 21:42 | Čip
Teď jsem blázen do agam. Hledám stránky s informacemi, pořád si o nich čtu, kreslím si je...

Tradá aneb Čip má přístup k počítači!

25. března 2011 v 20:40 | Čip
Dneska to bude trošku delší článek, ale musím sem narvat všechno, co jsem sem chtěla psát když jsem neměla přístup k počítači.

Stala se hrozná věc...

2. března 2011 v 18:50 | Čip
Včera se stalo něco hrozného. Nevím, proč se to stalo, ani jak se to stalo..

Chudák já

26. února 2011 v 23:20 | Čip
Trapný nadpis, ale já fakt nevím co do těch nadpisů už dávat, prostě mě nic nenapadá...

Zítra si jedu pro "zvířátko"!

22. února 2011 v 21:41 | Čip
Teď asi čekáte článek plný emocí, jak se mi povedlo přemluvit rodiče na potkana. Ale to se mílíte, hodně se mílíte... :D

Povídáme do novin, omítka, počítačovka a mnohem dalšího

18. února 2011 v 23:08 | Čip
Kašlu na můj slib, deníček nebude jenom v neděli, bude kdy budu já chtít :D.

Tády dády dáá

12. února 2011 v 14:13 | Čip
Přísahám, že tohle je jen výjimka z mého deníku, fakt už sem články ze svého života přidávat nebudu! Život za to nepoložím (kdo by pak byl majitelem potkánka Cedrika?), ale během příštího týdne se tu měli objevit hlavně moje filmový recenze a názory na herce (či herečky).

Propad v bažině, oříšky v čokoládě a další věci z mého dne

6. února 2011 v 22:47 | Čip
Heh, už jste asi naštvaní z těch samích článků okolo mého života... Už vás s nimi trápit nebudu, jelikož začne zase škola a zážitků bude jako slušných lidí na Zemi :).

Bratrancův maturák-jak to dopadlo?

5. února 2011 v 16:30 | Čip
Vyjeli jsme v šest hodin, aby jsme všechno stihli. Do Tábora jsme dorazili v za deset minut sedm hodin, a pak čekali, než se Milénium otevře.

Bratranec má dneska maturitní ples...

4. února 2011 v 17:52 | Čip
Můj bratranec Jirka má dneska maturitní ples. To není zas tak hrozné, ale on tam pozval i mně!

Týjo, že by byl ten potkánek reálný?

3. února 2011 v 22:37 | Čip
Ahoj. Dneska jsem dostala z dějepisu jednotku ze zkoušení, což je super.  Pokojík je napůl uklizený, stačí ještě uklidit stůl, vyleštit všechno, co se dá a je hotovo. 

Hodina kytary a rozstřískaná skříň

2. února 2011 v 15:57 | Čip
V úterý jsme měli mít kytaru. Tak jako táhnu jí po celé vsi, mrznou mi ruce ale i tak jsem šťastná, že hodina kytary podle všeho bude. Normálně jsme se učili, kytary byli uložené v kabinetě. Po obědě jsme si je já, Honza, Marek a Bary (omlouvám se za jména, vím, že je to trochu těžší na chápání) vyzvednout a pak do naší třídy. Přemýšleli jsme, kde máme zaklepat... Nakonec jsme zaklepali na ředitelnu, sborovnu, zástupce ředitele, výchovného poradce a potkali jsme jenom jednoho učitele, kterému bylo jedno koho sháníme, páč spěchal na hodinu počítačů. V polovině poledňáku (kytaru máme o poledňáku) do třídy přišla ředitelka a nadávala nám, co děláme ve škole! Vysvětlili jsme jí to a ona nám, řekla, že kytara není a že nám to už určitě někdo říkal. My jsme tedy šli se sklopenou hlavou pryč. Kytara zase a opět nebyla... Nejvíc mě na tom štve to, že jsem tu kytaru takovou dálku táhla zcela zbytečně!

Ve třídě máme takové skříně vzadu, které jsou ze dřevěných desek. Dva spolužáci jí absolutně zlikvidovali nárazem, takže musí kupovat novou...

Den zkázy proběhl docela dobře

31. ledna 2011 v 19:30 | Čip
Dnešní den vám tady popíšu, doufám, že si to alespoň někdo přečte.

Dnešek-den hlášek

20. ledna 2011 v 22:01 | Čip
Tak dneska byl vážně den hlášek...

Prvoci

16. ledna 2011 v 20:57 | Čip
Slavnostně prohlašuji, že počítač je zpravený!!! 
Podle nadpisu asi čekáte nějaký nudný informativní článek o prvocích, ale to ne, to bych vám nikdy neudělala :D. Je to zase útržek z mého běžného života.

Info o tom, že tu nebudu

14. ledna 2011 v 9:47 | Čip
Ahoj. Teď jsem naštěstí ve škole na compech. Jsme tady dneska celý den, protože nám dezinfikují třídu (měli jsme tam nějakou plíseň). Doma nám nejde počítač, napadl nám ho nějaký vir. Dneska by měl přijet opravář a ten vir "vyhnat", ale stejně je to na nic. Možná se mu to nepovede a já tady nebudu, takže mě omluvte. Tady mi nejde nic, tenhle počítač je nějaký posr**ý. Děkuji za pochopení. Jinak se normálně učíme, jenom o přestávkám můžeme být u počátače. Svačit musíme na chodbě, takže tam chodíme jak nějací feťáci :D. Vaše Čip, která je unavená z toho pobitu u compů.

Následky dnešní hodiny kytary

11. ledna 2011 v 17:07 | Čip
Dneska jsme měli kytaru. Díky tomu mám také zaměstnání na večer...

Jak moc mě štve ta moje nemoc...

7. ledna 2011 v 16:07 | Čip
Achjo...
Asi jste si díky článkům v ranních hodinách všimli, že jsem nemocná.
Vážně je mi to líto.
Ve škole psali velkou písemku z matiky a češtiny a malý test z fyziky. Takže poslední šance na opravení známky z matiky je fuč. Musím se spokojit s tím, že dostanu dvojku, možná trojku.
To mě na tom ale neštve nejvíc.
Dneska má oslavu jeden kluk z naší třídy a dal mi jako jediné holce z naší třídy pozvánku.
To mě na tom štve nejvíc. Pozvánky byli takové "středověké". Byli napsané staročeštinou a papír byl opálený ohněm. A oslovoval nám jako "královny" a "krále".
Moc jsem se na to těšila, ale bohužel jsem onemocněla...
Na programu mělo být bobování, hodování (mňam), různé soutěže a tak...

 
 

Reklama