Ztřeštěné myšlenky Čip

Polk

30. srpna 2011 v 0:02 | Čip
Ajaj, bude zase škola, to bude zase otřesný. Ráno brzké vsátávání, navracení se domů okolo třetí hodiny odpolední, pak ještě jednou týdně budu dojíždět na hodiny klavíru (plus koncerty, tfuj). Ale na blog si snad dokážu najít chviličku.

Všechny věci do školy mám vzorně připravený, a to jen díky tomu, že mi mamka zabavila foťák, a prý až to budu mít, tak mi ho vrátí. A vrátila, takže si vesele fotím dál.

Jo, když už jsem zmínila klavír.. Dnes jsem k němu poprvé o prádninách sedla a neumím nic ze zadaných věcí. Staré věci jsem zapomněla, nové nemám naučené (a že těch nových skladeb není málo). Účajzna mě zabije, ztrapní mě před všema.. Ona je slepá, škoda že není ještě němá, protože jen co odejdu ze třídy, tak začne pomlouvat, takže mi kamarádi říkají co o mě ona říká.

Mám doma myš. Přivezla jem si jí domu spolu s Martininou myší (Martina je moje kamarádka-jen aby jste věděli). Ta u nás spala. A.. zjitili jsme, že ten můj je myšák a její je myška, protože... no, můžeme se těšit na myšátka. Moje je krásně šedivoučká s bílým bříškem ;). Právě spokojeně hryže jablko.. Teď se na mě zamračeně dívá, jako bych jí snad urazilla :D.

Byli jsme taky někde, kde bylo pódium a na něm rockový skupiny. Hrůza, ta tam byla (jako ta skupina :D). Moc mě to nebavilo, ale líbilo se mi, že jsem se zase protlačila až dopředu, odstrčila jsem nějaký mimino, co tam stálo.
A asi si mě moc dobře zapamatovala jedna fotografka, ta stála tam před tou zábranou a fotila obecenstvo. Mě samozřejmě nezabrala, tak jsem zakříčela "heeeej a co mě?". Myslela jsem, že to snad neuslyší, a ejhle, ona to asi slyšela, protože pak jsem byla čtyřikrát na snímku (samozřejmě jako součást snímku) :D :D. Jsem si myslela že ten její foťák je dobrej a přitom to fotilo rozmazaně, to i ty moje fotky, kterých je hojně, vypadali lépe (a to jsou ve skutenosti hrozný) :D.

Ach jo. Takže teď se celý půl rok budu těšit na leden (Tarja v ČR) a pak se budu těšit půl roku na prázdniny :D. To je hezký plán.

Dobrou noc, pokud jestli nespíte ;)


Omlouvám se, omlouvám se...

18. července 2011 v 19:07 | Čip
Ahoj, jsem tady tedy často, že? Ne, teď vážně moc se omlouvám. V tomto článku se pokusím zveřejnit alespoň nějaké novinky, co se stalo.

Písecký deník

25. února 2011 v 23:17 | Čip
Terve, nevím co přidat. Od zítřka vím, co sem budu přidávat, bude to tu snad jiný, mějte strpeníčko. Nejspíš trochu upravím rubriky, abych se v tom orientovala a pak se uvidí. Rozhodně přidám potřebné a vymažu nepoužívané. A taky tady lředělám rozcestníky, případně vytvořím nové.

*Chvíli přemýšlí a pak nechává položku "Nadpis" prázdnou*

24. února 2011 v 19:23 | Čip
Terve, asi vám dlužím článek, že? Ono je docela těžké vymýšlet nadpis, kde ho mám sakra vzít, když před psaním článku ještě nemám rozvrhnuto, o čem přesně článek bude a jestli to nebude narvané tisíce věcmi...

Kámošky hiphoperka a metalistka- je to vůbec možné?

21. února 2011 v 22:54 | Čip
Znám hodně fajn lidí. Z velké části to jsou lidé, kteří jsou jako já-stejně se oblékají (černé oblečení, kovy na rukou...), poslouchají stejnou hudbu (metal!) a jsou prostě podobní mě samotné.

Proč se nenávidíme?

19. února 2011 v 22:18 | Čip
Nechápu to. Tu rasovou nenávist. 

Uhni babo! A baba uhnila...

17. února 2011 v 23:09 | Čip
Název článku podle skvělé hlášky jednoho kluka z naší třídy. Vlastně tento článek je hláškový, dneska to bylo docela dobrý. Jo a některé hlášky jsou ze včerejška.

Zásady normální holky X moje zásady

14. února 2011 v 19:28 | Čip
Tak, slavnostně prohlašuji, že tohle není článek do mého deníčku! Dám sem zásady normální holky X moje zásady :D. Vím, zcela zbytečný článek, ale mě baví psát kraviny :D.

Facebook je špína!

13. února 2011 v 16:02 | Čip
To vám asi nemusím povídat, že je FB špína, největší kravina na světě atd...

Nejhorší den v roce se blíží!

12. února 2011 v 22:07 | Čip
Asi víte, co nás v pondělí čeká za den... Bude Valentýn! Všude samá růžová, tfuj.

Má život smysl?

9. února 2011 v 22:07 | Čip
Rozhovor mezi matkou a dcerou.. Příjemné čtení.

Já bych tak moc chtěla toho potkana...

2. února 2011 v 22:01 | Čip
Vždycky jsem si přála mít doma nějakou "krysu". Potkani mě velice přitahují, jsou nádherní a mám je moc ráda. Jenže když se váš taťka štítí všeho co je rodu myšovitého a mamka má protesty typu "za chvíli tě to stejně přestane bavit", tak ho jenom těžko dostanu. Ale dneska se mi něco povedlo.

Chceš se zabít? Tak do toho!

30. ledna 2011 v 22:34 | Čip
Sebevraždu chtěl spáchat každý desátý člověk na světě, teda podle nějakého celosvětového průzkumu, který nebyl nikdy vyhlášen.

Takhle už to dál nejde!!

28. ledna 2011 v 15:32 | Čip
Už mě s těmi reklamami štvete! Odpovím vám na pár otázek, které se možná chcete zeptat.

Můžu psát reklamy?
Ne!!! Mám nahoře jasně napsané, že jsou reklamy zakázané. Nevím, ale větší už to nejde!

Jaké tedy můžu psát komentáře?
Pište komentáře k článku. Jen k němu.

A jaké nesmím?
Komentáře s reklamami, nesmysly, sprosťárnami, ale také typu "moc pěkný blog" či "hezký článek". Vím moc dobře, že je to jen pro propagaci tvého blogu.

LIDÉ, KTERÉ JSOU V PODMÍNCE DÍKY REKLAMÁM A PROPAGACI SVÉHO BLOGU:
**monča**(biglik-benik)-napsala reklamu.

LIDÉ, KTEŘÍ NAPSALI PĚKNÝ ČLÁNEK NEBO PĚKNÝ BLOG:
Zatím naštěstí žádní.

Takže to berte na vědomí!!!
Pro každého z nás si příjde...

17. ledna 2011 v 12:11 | Čip
Každý z nás, pozemšťanů s ní bude mít jednou tu čest... Fenomén "zubatá" je hodně probírané téma, tak proč ho nerozebírat. Zubatá je označení jednoho mýtického tvora-smrtky. Jak vypadá? Je to kostra s kosou, zombie s umělohmotným mečem nebo obyčejně vypadající bytost? To nikdo z nás neví. Dozvíme se to, ale pak už to nebudeme mít nikomu možnost říct. Třeba ani nepříjde osobně. Možná přijde jen její sluha a ten jí dovede toho, který tam má jít. Jiné legendy zase mluví o tom, že až umřeme, tak půjdeme do podzemního světa mrtvích. je tam řeka a přes tu řeku jezdí převozník-smrtka. Tomu musíte dát zlaťák (proto dávali mrtvím egypťanům pod jazyk minci, aby mohli zaplatit smrtce. Když zlaťák nedali, tak ho nechal na tom konci řeky. Já nevím, jak to bude, ale snad to bude tak, jako to dopadlo v mé povídce "Místo věčných lovšť" (http://crazy-cip.blog.cz/1101/misto-vecnych-lovist)
 
 

Reklama